ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №243" Криворізької міської ради

 





Педагогічний колектив

 

Педагогічний колектив КЗ "ДНЗ (центр розвитку дитини) №243"

 

з/п

ПІБ

Посада

Освіта

Категорія

Стаж

 

1

Костиркіна Р. В.

Завідувач

п. вища

спеціаліст

17 р.

 

2

Платковська Г. М.

Вихователь-методист

п. вища

I категорія

33р.6м.

 

3

Власенко Н. М.

Практичний психолог

п. вища

    вища   категорія

17 р.

 

4

Пономарьова Т. В.

Вчитель-дефектолог

п. вища

І  категорія

16р.9м.

 

5

Андрєєва Г.О.

Вчитель-дефектолог

п.вища

вища категорія

17р.

 

6

Чаренцева О. О.

Вчитель-логопед

п. вища

І категорія

26р.7м.

 

7

Мехтієва В. Ф.

Вчитель-логопед

п. вища

спеціаліст

23р.8м.

 

8

Чернишевська Т.В

Вчитель-логопед

п. вища

II категорія

8 р.

 

9

Жилкіна Н. А.

Соціальний педагог. Інструктор з фіз. вих.

п. вища

І  категорія

19 р.

 

10

Кульпака І.В.

Художній керівник

п. вища

спеціаліст

2р.

 

11

Логвінова К.Г.

Асистент вихователя

п. вища

спеціаліст

1р.

 

12

Саєнко М.П.

Асистент вихователя

н. вища

11 розряд

1р.

 

13

Крижановська  О.В.

Музичний керівник

н. вища

9 розряд

11 р.

5 м.

 

14

Бондарева І.М.

Музичний керівник

н.вища

9 розряд

16 р.

 

15

АльохінаО.О.

Керівник гуртка

н.вища

9 розряд

8 міс.

 

16

Порошина А. О.

Вихователь спец. гр.

п. вища

11 розряд

1 м.

 

17

Кіосе С. А.

Вихователь спец. гр.

н. вища

11 розряд

26р.3м.

 

18

Динда Ю. О.

Вихователь спец. гр.

п. вища

10 розряд

11р.6м.

 

19

Шудлик О. М.

Вихователь спец. гр.

п. вища

II категорія

18р.10м.

 

20

Заверейко О. М.

Вихователь спец. гр.

н. вища

11 розряд

25р.4м.

 

21

Сосницька В. А.

Вихователь спец. гр.

п. вища

спеціаліст

7р.9м.

 

22

Боброва Є. А.

Вихователь спец. гр.

н. вища

11 розряд

22р.4м.

 

23

Сафоненко Ю. В.

Вихователь спец. гр.

н. вища

10 розряд

2 м.

 

24

Коренєва В. В.

Вихователь спец. гр.

н. вища

11 розряд

20р.2м.

 

25

Луценко Ю. В.

Вихователь спец. гр.

п. вища

спеціаліст

5р.8м.

 

26

Колпак Т. А.

Вихователь

н. вища

11 розряд

26р.9м.

 

27

Фурман Т. В.

Вихователь

н. вища

10 розряд

2 м.

 

28

Шаманська Ю.А.

Вихователь

н. вища

10 розряд

6р.5м.

 

29

Кривошея Л. Д.

Вихователь

н. вища

10 розряд

2р.11м.

 

30

Ільченко О.О.

Вихователь

п. вища

спеціаліст

10р.6м.

 

31

Федосєєва З. В.

Вихователь

п. вища

11 розряд

4р.10м.